piotr gniewaszewski architekt
Could not get image resource for "uploads/tx_macfirmy/Projekt5/images/column-img.png".

Wizytówka firmy

Nazwa firmy:

piotr gniewaszewski architekt

Dane adresowe:

Długosza 31a, m13
Wrocław 51-162
Polska

Telefon:

607713330

Email:

Godziny otwarcia:

O nas

Jesteśmy firmą architektoniczną z 13-letnim stażem. Zakres naszej oferty obejmuje projektowanie obiektów o bardzo zróżnicowanych wielkościach, począwszy od projektów wnętrz niewielkich mieszkań, projektów domów, biur, budynków użyteczności publicznej po obiekty przemysłowe.

Zawsze dbamy o to, aby były to projekty skrojone na miarę przyszłego Użytkownika, odpowiadające wszelkim Jego wymaganiom i potrzebom, ale także wpisujące się w kontekst otoczenia, co jest cenne w czasach śmietnikowej architektury.

Szczególnie ważna jest dla nas dbałość o dobre i funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni,  ergonomiczne rozwiązania, symbioza architektury z otoczeniem, a także- co jest bardzo ważne dla Inwestora- kontrola kosztów inwestycji i terminowości realizacji.

Nasz Klient ma pełne wsparcie podczas całego procesu budowlanego. Zapewniamy ciągłą opiekę architektoniczną od momentu powstawania koncepcji architektonicznej do uzyskania pozwolenia na użytkowanie.

Zdobyliśmy ogromne doświadczenie praktyczne współpracując  z Generalnymi Wykonawcami takimi jak STRABAG  AG, MOSTOSTAL WARSZAWA, INTERSYSTEM, dla których wykonywaliśmy obsługę consultingową, prowadzenie i koordynację projektów, czy projekty wykonawcze wnętrz dla obiektów takich jak Galeria Handlowa FOCUS MALL w Piotrkowie Trybunalskim (Projekt MOFO Architekci), Narodowe Forum Muzyki we Wrocławiu (Projekt Kuryłowicz&Associates) czy Centralny Magazyn KAUFLAND w Woli Krzysztoporskiej.

Zapraszamy do współpracy wszystkich inwestorów -dużych i małych- ceniących profesjonalizm,  zaangażowanie, dobre relacje międzyludzkie i poczucie humoru. Będzie Pan Zadowolony.  

  

oferta firmy:

 

-pozwolenia na budowę

-projekty wykonawcze

-projekty wnętrz -zieleń

-nadzór inwestycji (nadzór autorski)

-pozwolenie na użytkowanie

-prowadzenie spraw formalno-prawnych:

-warunki techniczne przyłączenia inwestycji do infrastruktury technicznej

-decyzje o warunkach zabudowy terenu

-odstępstwa od warunków technicznych

-decyzje o środowiskowych uwarunkowaniach

-programy funkcjonalne

-koncepcje architektoniczne -projekty budowlane

                 

 

Dane kontaktowe:

 

Wrocław                                                      Piotrków Trybunalski

ul. Długosza 31a/13                                      ul. Trzcińskiej 1/6

tel. 607 71 33 30                                          tel. 44 649 24 12

gniewaszewski@wp.pl